Állásajánlat: hirdetésszervező munkatársat keresünk

Az Akadémiai Kiadó Zrt. magas szakmai színvonalat képviselő orvostudományi folyóirataiban (pl. Orvosi Hetilap, Magyar Sebészet), könyveiben és online termékein (http://varoszoba.hu, http://napivizit.hu) elérhető hirdetési felületek értékesítésére hirdetésszervező munkatársat keres.

Feladatok / felelősségek:

  • nyomtatott és internetes hirdetési lehetőségek, felületek bemutatása és értékesítése elsősorban gyógyszercégek számára
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás, szakmai tanácsadás, egyedi kampánylehetőségek kidolgozása
  • személyes tárgyalások szervezése és lebonyolítása, direkt értékesítés
  • meglévő ügyfélkör gondozása, bővítése.

Elvárt végzettség / szakmai tapasztalat:

  • gyógyszeripari hirdetési piacon szerzett tapasztalat
  • jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készségek
  • szövegszerkesztő, táblázatkezelő és prezentációkészítő szoftverek felhasználói szintű ismerete
  • számlaképesség (nem főállású munka)
  • önálló munkaszervezés.

Amit kínálunk:

  • teljesítményarányos kereseti lehetőség (havi alap + jutalék, éves bónusz)
  • magas szakmai presztízsű, kiváló megítélésű termékek
  • meglévő törzsügyfelek
  • rugalmas időbeosztás
  • aktív segítség az értékesítésben.

Jelentkezési határidő: 2014. augusztus 10.

Jelentkezés módja: önéletrajz (végzettség, korábbi munkatapasztalat) küldése emailben a dr.bencsik.peter@akkrt.hu címre.